Zatrzymany za zabójstwo matki

Zatrzymany za zabójstwo matki

Zabrzańscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który jest podejrzany o zabójstwo swojej matki. W wyniku napaści ranny został również konkubent kobiety. Zatrzymany odmówił składania wyjaśnień. Zabrzańska prokuratura wystąpiła z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Obecnie w sądzie trwa posiedzenie aresztowe. Za zabójstwo mężczyźnie grozi dożywotnie pozbawienie wolności.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w centrum Zabrza. Według ustaleń policjantów z niewyjaśnionych dotąd przyczyn 18-letni mężczyzna podczas snu zaatakował nożem swoją matkę i jej konkubenta. 61-latek z raną szyi wybiegł z mieszkania po pomoc. Na miejsce wezwana została zabrzańska policja i karetki pogotowia. Niestety, pomimo godzinnej reanimacji 38-letnia matka agresywnego chłopaka zmarła. Zarówno starszy z mężczyzn jak i sprawca, który także ranił się nożem, zostali hospitalizowani. Młody mężczyzna był bardzo agresywny wobec interweniujących policjantów jak i chcących mu udzielić pomocy ratowników. Ze względu na silny stan pobudzenia pobrano krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych. Po opatrzeniu ran 61-letni pokrzywdzony został zwolniony do domu. Podejrzany, ze względu na stan swojego zdrowia, przebywał w szpitalu. Pilnowali go policjanci. Zabrzańska prokuratura wystąpiła z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Obecnie w sądzie trwa posiedzenie aresztowe. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Previous Poszukiwany ENA sam zgłosił się na policję
Next Zlikwidowana kolejna plantacja marihuany

Może to Ci się spodoba

Zabrze na Sygnale 0 Comments

PROWADZIŁ NIETRZEŹWY I Z PASAŻERAMI W SAMOCHODZIE. WJECHAŁ W DRZEWO

Do groźnego wypadku doszło w minioną sobotę na zabrzańskim odcinku Drogi Krajowej nr 88. Nietrzeźwy 27-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym wjechał w drzewo. W wyniku zderzenia kierujący doznał złamania ręki,

Zabrze na Sygnale 0 Comments

Śmiertelne zatrucie czadem

Zabrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 27 letniej kobiety. Jej prawdopodobną przyczyną było zatrucie tlenkiem węgla. Apelujemy o rozważne korzystanie z urządzeń grzewczych i oraz o zainstalowanie w domu lub mieszkaniu

Zabrze na Sygnale 0 Comments

Zatrzymali kierujących bez uprawnień i pod wpływem alkoholu

Bezpieczeństwo na zabrzańskich drogach jest sprawą priorytetową nie tylko dla policjantów drogówki. Dlatego też mundurowi prowadzą wzmożone działania mające na celu zatrzymanie kierujących pod wpływem alkoholu lub kierujących bez uprawnień.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!