ZATRZYMANY BEZ UPRAWNIEŃ Z NARKOTYKAMI

ZATRZYMANY BEZ UPRAWNIEŃ Z NARKOTYKAMI

Wczoraj policjanci z Zespołu Wywiadowczego zatrzymali kierującego, który poruszał się po ulicach naszego miasta samochodem osobowym bez wymaganych uprawnień. Policjanci ustalili też, że samochód, którym się poruszał, nie miał ważnych badań technicznych. Ponadto w trakcie przeszukania pojazdu, ujawnili w nim narkotyki.

Wczoraj o koło godziny 20.50 na ulicy Grunwaldzkiej policjanci z Zespołu Wywiadowczego zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który poruszał się po ulicach naszego miasta, samochodem osobowym marki Honda bez wymaganych uprawnień. Za kierowanie pojazdem mechanicznym bez  uprawnień kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Policjanci ustalili też, że samochód, którym się  poruszał, nie miał ważnych badań technicznych, co skutkowało zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego. Ponadto w trakcie przeszukania pojazdu, wywiadowcy ujawnili w nim narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany. 35-latek został zatrzymany przewieziony na komendę, gdzie usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu za to do 3 lat więzienia.

Previous SZUKAŁ GRZYBÓW A ZNALAZŁ MARIHUANĘ
Next ARESZT ZA KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ

Może to Ci się spodoba

Zabrze na Sygnale 0 Comments

Zatrzymany za napad na 89-latkę

Młody mężczyzna, który napadł na 89-letnią kobietę i ukradł jej torebkę został zatrzymany przez zabrzańskich policjantów. Do zatrzymania doszło bezpośrednio po napadzie, dzięki informacji świadka, który informował o drodze ucieczki

Zabrze na Sygnale 0 Comments

Śmiertelny wypadek na ul. Mikulczyckiej

Zabrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic Mikulczyckiej z Przystankową. W wyniku zderzenia motocykla z volkswagenem zmarł 4-letni pasażer jednośladu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Zabrze na Sygnale 0 Comments

Tymczasowo aresztowani za przestępstwa z nienawiści

Zatrzymana przez zabrzańskich policjantów dziesiątka pseudokibiców dwóch śląskich drużyn piłkarskich, podejrzana jest o udział w zbiegowisku, w trakcie którego jej uczestnicy dopuścili się napaści na przedstawicieli mniejszości etnicznej. Zabrzański sąd,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź