Zarzuty dla internetowego oszusta

Zarzuty dla internetowego oszusta

Aż 100 zarzutów przedstawiono mężczyźnie, który oszukiwał osoby biorące udział w licytacjach internetowych. Mężczyzna za pokrycie jedynie kosztów przesyłki miał do odstąpienia ubrania, zabawki i sprzęt rtv. Towar nigdy jednak nie trafił do nabywców. Za oszustwa grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Zabrzańscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zakończyli sprawę 28-letniego mężczyzny, który oszukiwał ludzi na aukcjach internetowych. Podejrzany wystawiał za darmo ubrania dziecięce, suknie ślubną, zabawki i drobny sprzęt rtv. Jak twierdził na aukcjach, chciał je oddać potrzebującym ludziom tylko za pokrycie kosztów przesyłki. Pokrzywdzeni wpłacali na jego konto pieniądze za przesyłkę, ale towaru nigdy nie otrzymali. W ten sposób mężczyzna oszukał aż 100 razy. Podejrzany przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Wcześniej był już karany za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Previous W czasie domowej interwencji znaleźli narkotyki i tytoń
Next Pijany kierowca autokaru chciał przewozić dzieci na wycieczkę

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

OBCHODY 60-LECIA ISTNIENIA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNO – USŁUGOWYCH W ZABRZU

Na taki dzień absolwenci czekają bardzo długo. Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Zabrzu obchodził doniosły jubileusz – 60 rocznicę powstania. To wyjątkowe święto, które podkreśliło tradycję i historię szkoły

Wiadomości 0 Comments

Areszt dla gwałciciela

Zabrzańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie zgwałcenia kobiety. Dzięki świadkom zdarzenia, którzy ujęli sprawcę, nie doszło do tragedii. Na wniosek prokuratury podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Wiadomości 0 Comments

ZABRZAŃSKA POLICJA NAGRODZONA PODCZAS XVII OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI „BEZPIECZNY STADION”

Wczoraj Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk wraz Zastępcą nadinsp. Janem Lachem oraz kadrą kierowniczą Polskiej Policji uczestniczyli w XVII konferencji pod hasłem „Bezpieczny stadion”, która miała miejsce w kieleckim

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź