Zabrzańscy policjanci zatrzymali 3 poszukiwanych

Zabrzańscy policjanci zatrzymali 3 poszukiwanych

Zabrzańscy kryminalni zatrzymali kolejnych poszukiwanych listami gończymi. Tym razem policjanci zatrzymali 3 mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwani zostali już osadzeni w zakładach karnych i aresztach.

Zabrzańscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości tym razem zatrzymali trzech mężczyzn, którzy poszukiwani byli przez wymiar sprawiedliwości. Za mężczyznami sądy wystawiły listy gończe, które nakazywały zatrzymanie poszukiwanych i osadzenie ich w zakładzie karnym lub areszcie.

Do pierwszego zatrzymania doszło w zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce. 36-letni mężczyzna poszukiwany za oszustwo ukrywał się od wielu lat w Niemczech. Zatrudnił się w jednej z fabryk, a do Zabrza wracał sporadycznie. Kiedy przyjechał do Polski na weekend, policjanci zastali go w jego domu. Mężczyzna po wejściu do swojego domu nie zdążył nawet rozpakować swojej torby, ponieważ chwile po tym zatrzymali go policjanci.

Drugie zatrzymanie dotyczyło mężczyzny w wieku 49 lat, który od 2018 roku ukrywał się na terenie Zabrza mieszkając w pustostanach. 49-latek nie posiadał stałego miejsca zameldowania, utrzymywał się ze zbierania puszek. Poszukiwany był do sprawy dotyczącej uchylania się od płacenia alimentów. Policjanci zauważyli go, gdy wybierał puszki z kosza na śmieci. W trakcie legitymowania podawał fałszywe dane. Nie pomogło mu to uniknąć zatrzymania, ponieważ w jego kieszeni policjanci znaleźli jego dowód osobisty.

Kolejnym poszukiwanym, który został zatrzymany to mężczyzna w wieku 57 lat, skazany na jeden rok więzienia za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego. Policjanci uzyskali informacje, że sporadycznie przebywa on w mieszkaniu swojego siostrzeńca. W trakcie sprawdzania tej informacji policjanci udali się pod ustalony wcześnie adres, gdzie udało im się zatrzymać 57-latka. Najbliższy rok mężczyzna spędzi za kratami.

Previous Smartfony Xiaomi
Next Kolizja samochodów na ulicy Czołgistów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Areszt za usiłowanie zabójstwa

Zabrzańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Podejrzany wtargnął do mieszkania dwóch kobiet i groził im pozbawieniem życia przy użyciu noża. Dzięki zdecydowanej reakcji jednej z kobiet, która została

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymali kolejnych poszukiwanych

Zabrzańscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Pierwszy poszukiwany był za rozbój, a drugi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zatrzymani najbliższe miesiące spędzą w zakładach penitencjarnych.

Wiadomości 0 Comments

Zabezpieczali mecz Górnika Zabrze

Zabrzańscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami oddziałów prewencji śląskiego garnizonu zabezpieczali w miniony piątek mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Górnika Zabrze i GKS Tychy. W trakcie trwania wygranego przez gospodarzy spotkania,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź