Zabrzańscy policjanci zatrzymali 3 poszukiwanych

Zabrzańscy policjanci zatrzymali 3 poszukiwanych

Zabrzańscy kryminalni zatrzymali kolejnych poszukiwanych listami gończymi. Tym razem policjanci zatrzymali 3 mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwani zostali już osadzeni w zakładach karnych i aresztach.

Zabrzańscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości tym razem zatrzymali trzech mężczyzn, którzy poszukiwani byli przez wymiar sprawiedliwości. Za mężczyznami sądy wystawiły listy gończe, które nakazywały zatrzymanie poszukiwanych i osadzenie ich w zakładzie karnym lub areszcie.

Do pierwszego zatrzymania doszło w zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce. 36-letni mężczyzna poszukiwany za oszustwo ukrywał się od wielu lat w Niemczech. Zatrudnił się w jednej z fabryk, a do Zabrza wracał sporadycznie. Kiedy przyjechał do Polski na weekend, policjanci zastali go w jego domu. Mężczyzna po wejściu do swojego domu nie zdążył nawet rozpakować swojej torby, ponieważ chwile po tym zatrzymali go policjanci.

Drugie zatrzymanie dotyczyło mężczyzny w wieku 49 lat, który od 2018 roku ukrywał się na terenie Zabrza mieszkając w pustostanach. 49-latek nie posiadał stałego miejsca zameldowania, utrzymywał się ze zbierania puszek. Poszukiwany był do sprawy dotyczącej uchylania się od płacenia alimentów. Policjanci zauważyli go, gdy wybierał puszki z kosza na śmieci. W trakcie legitymowania podawał fałszywe dane. Nie pomogło mu to uniknąć zatrzymania, ponieważ w jego kieszeni policjanci znaleźli jego dowód osobisty.

Kolejnym poszukiwanym, który został zatrzymany to mężczyzna w wieku 57 lat, skazany na jeden rok więzienia za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego. Policjanci uzyskali informacje, że sporadycznie przebywa on w mieszkaniu swojego siostrzeńca. W trakcie sprawdzania tej informacji policjanci udali się pod ustalony wcześnie adres, gdzie udało im się zatrzymać 57-latka. Najbliższy rok mężczyzna spędzi za kratami.

Previous Smartfony Xiaomi
Next Kolizja samochodów na ulicy Czołgistów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WYPADEK NA A-4 I UTRUDNIENIA W RUCHU

Policjanci, wraz z pozostałymi służbami ratunkowymi, pracują nad przywróceniem ruchu na autostradzie A-4 w rejonie Zabrza. Dzisiaj rano doszło tam do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka

Wiadomości 0 Comments

Samochód potrącił rowerzystkę – apelujemy o ostrożność

Zabrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj wczesnym rankiem w rejonie skrzyżowania ulic Składowej i Handlowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący fiatem panda potrącił rowerzystę, który

Wiadomości 0 Comments

Aresztowany za rozbój, groźby i włamanie

Zabrzańscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój, groźby karalne i włamanie do mieszkania. Na wniosek prokuratury podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 12 lat

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź