Zabrzańscy policjanci zatrzymali 3 poszukiwanych

Zabrzańscy policjanci zatrzymali 3 poszukiwanych

Zabrzańscy kryminalni zatrzymali kolejnych poszukiwanych listami gończymi. Tym razem policjanci zatrzymali 3 mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwani zostali już osadzeni w zakładach karnych i aresztach.

Zabrzańscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości tym razem zatrzymali trzech mężczyzn, którzy poszukiwani byli przez wymiar sprawiedliwości. Za mężczyznami sądy wystawiły listy gończe, które nakazywały zatrzymanie poszukiwanych i osadzenie ich w zakładzie karnym lub areszcie.

Do pierwszego zatrzymania doszło w zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce. 36-letni mężczyzna poszukiwany za oszustwo ukrywał się od wielu lat w Niemczech. Zatrudnił się w jednej z fabryk, a do Zabrza wracał sporadycznie. Kiedy przyjechał do Polski na weekend, policjanci zastali go w jego domu. Mężczyzna po wejściu do swojego domu nie zdążył nawet rozpakować swojej torby, ponieważ chwile po tym zatrzymali go policjanci.

Drugie zatrzymanie dotyczyło mężczyzny w wieku 49 lat, który od 2018 roku ukrywał się na terenie Zabrza mieszkając w pustostanach. 49-latek nie posiadał stałego miejsca zameldowania, utrzymywał się ze zbierania puszek. Poszukiwany był do sprawy dotyczącej uchylania się od płacenia alimentów. Policjanci zauważyli go, gdy wybierał puszki z kosza na śmieci. W trakcie legitymowania podawał fałszywe dane. Nie pomogło mu to uniknąć zatrzymania, ponieważ w jego kieszeni policjanci znaleźli jego dowód osobisty.

Kolejnym poszukiwanym, który został zatrzymany to mężczyzna w wieku 57 lat, skazany na jeden rok więzienia za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego. Policjanci uzyskali informacje, że sporadycznie przebywa on w mieszkaniu swojego siostrzeńca. W trakcie sprawdzania tej informacji policjanci udali się pod ustalony wcześnie adres, gdzie udało im się zatrzymać 57-latka. Najbliższy rok mężczyzna spędzi za kratami.

Previous Smartfony Xiaomi
Next Kolizja samochodów na ulicy Czołgistów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Sprawcy kradzieży sklepowych w rękach policji

Kryminalni z komisariatu II postawili zarzuty trzem sprawcom kradzieży sklepowych dokonanych w jednym z zabrzańskich centrów handlowych. Pierwszy z mężczyzn w sklepie z elektroniką ukradł 2 tablety warte ponad 6

Wiadomości 0 Comments

Uratowali kobietę, która chciała wyskoczyć z balkonu

Zabrzańscy policjanci uratowali kobietę, która chciała popełnić samobójstwo. Aby nie dopuścić do tragedii, mundurowi wyważyli drzwi i wciągnęli kobietę do mieszkania. Decyzją lekarza kobieta została umieszczona na obserwacji w szpitalu.

Wiadomości 0 Comments

Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

Zabrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Wolności. Na oznakowanym przejściu dla pieszych śmiertelnie potrącony został niezidentyfikowany mężczyzna. Kierujący renault był trzeźwy. Czynności w sprawie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!