Utracił przytomność kierując autobusem

Utracił przytomność kierując autobusem

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj w południe przy ulicy Witosa w Zabrzu. Na drodze krajowej 78 przy zjeździe na autostradę A1 kierujący autobusem komunikacji miejskiej utracił przytomność i przejechał rondo na wprost. Nikt z pasażerów nie ucierpiał w zdarzeniu. Miejsce kolizji zabezpieczali policjanci zabrzańskiej drogówki.

Do zdarzenia doszło w południe na ulicy Witosa przy zjeździe na autostradę A1. Kierujący autobusem komunikacji miejskiej przejeżdżając rondo utracił przytomność i zjechał z niego na pobocze. W wyniku zdarzenia autobus zawisł na skarpie. Nikt z pasażerów nie ucierpiał. Pomocy medycznej potrzebował natomiast 60-letni kierujący. Świadkami zdarzenia byli żołnierze z jednostki wojskowej w Lublińcu, którzy prowadzili resuscytację mężczyzny aż do przybycia karetki pogotowia. Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci zabrzańskiej drogówki, a także strażacy. W pierwszej fazie obsługi zdarzenia całkowicie zablokowany był zjazd z autostrady A1 na Zabrze Północ. Później ruch odbywał się wahadłowo. Obecnie czynności na miejscu zdarzenia zakończyły się, a ruch odbywa się bez utrudnień.

Previous Pasażer zatrzymany z marihuaną
Next Areszt za styczniowy rozbój

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Potrąceni piesi na ul.Wolności

Wczoraj na ulicy Wolności doszło do zdarzenia drogowego, w którym potrącone zostały 4 osoby. Policjanci zabrzańskiej drogówki zabezpieczali miejsce zdarzenia i wytyczyli objazdy dla pozostałych kierujących. 2 osoby dorosłe i

Wiadomości 0 Comments

W trosce o bezpieczeństwo zabrzańskich seniorów

Zabrzańscy policjanci już od kilku lat prowadzą spotkania z seniorami, podczas których ostrzegają m.in. przed różnego rodzaju oszustami. Działania te przynoszą wymierne efekty w postaci coraz mniejszej liczby oszukanych seniorów.

Wiadomości 0 Comments

Aresztowany za znęcanie się nad żoną

Mężczyzna, który znęcał się psychicznie nad swoją żoną, został zatrzymany przez zabrzańskich policjantów. Podejrzany na czas trwającego postępowania został aresztowany na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź