Smartfony Xiaomi serii Redmi – prezentacja

Smartfony Xiaomi serii Redmi – prezentacja

Firma Xiaomi zaliczana jest do tych producentów telefonów komórkowych, którzy starają się zaproponować swoim klientom dość zróżnicowane rozwiązania. Każda seria, jaka pojawia się w sprzedaży, ma pewne cechy charakterystyczne jedynie dla siebie. Smartfony Xiaomi serii Redmi można więc określić mianem tych, których jakość jest znakomita zwłaszcza, jeśli skonfrontuje się ją z ich ceną. Smartfony na każdą kieszeń są więc modelami o ciekawym designie i wyjątkowej funkcjonalności. Seria Redmi gwarantuje rozwiązania tańsze od tego, co kupującym ma do zaoferowania seria Mi tego samego producenta przede wszystkim dlatego, że mamy w jej przypadku do czynienia z tańszymi komponentami. Nadal jednak są one dobrej jakości, a telefony zachwycają również oryginalną kolorystyką.

Redmi 3

Gdy mówimy o modelu Redmi 3 bardziej wskazane jest mówienie o modelach niż o konkretnym modelu, telefon trafił bowiem na rynek w różnych wersjach. Poza modelem podstawowym mamy więc do czynienia z modelem 3S, 3X oraz Note 3. O różnicach możemy przekonać się choćby na przykładzie pamięci RAM, która wynosi od dwóch do trzech GB. Zawsze jednak zainstalowanym i wykorzystywanym oprogramowaniem jest Android 6.0. Miesiąc po premierze Redmi 3X na rynku zadebiutował model Redmi Pro. Jest on wart wzmiankowania przede wszystkim dlatego, że posiada wyświetlacz o przekątnej 3,3 cala i rozdzielczości zwiększonej do 1080 pikseli.

Redmi 4

Redmi 4 to dziś model uważany za jeden z podstawowych, nadal jednak cieszy się on dużą popularnością. Także w jego przypadku mamy do czynienia z wieloma wersjami z pamięcią operacyjną od dwóch do nawet czterech GB. W wersji Prime z pewnością natkniemy się na najlepszy procesor z tych, z jakimi mamy do czynienia na rynku, jest to bowiem znakomity Qualcomm Snapdragon 625. Wszystkie modele posiadają wyświetlacze o przekątnej 5 cali, wyjątek stanowi więc jedynie model Note z wyświetlaczem 5,5-calowym.

Redmi 5

Modele składające się na serię Redmi 5 zwracają na siebie uwagę przede wszystkim dzięki oprogramowaniu znacznie lepszemu niż to, z jakim mieliśmy do czynienia we wcześniejszych wersjach. Tym razem był to Android 7.1. Nie można też zapominać o rozdzielczości wynoszącej w wersji Note 5 oraz Plus FHD+ 2160×1080. Model Note 5 zwraca na siebie uwagę także dlatego, że posiada procesor Qualcomm Snapdragon 636 – najlepszy z dotychczasowych.

Redmi S2

Redmi S2 jest w pewnym sensie modelem przełomowym, posiada bowiem dwa aparaty tylne o rozdzielczości wynoszącej odpowiednio 5 oraz 12 megapikseli. Także przedni aparat z rozdzielczością 16 megapikseli był uważany za wyjątkowo interesujący. To także nowa technologia oparta na SI sprawiająca choćby, że możliwe staje się natychmiastowe zidentyfikowanie rysów twarzy. Wersją oprogramowania jaka została zastosowana w tym przypadku jest Android 8.1.

Redmi 6

Redmi 6 i jego kolejne wersje to telefony, z którymi mamy do czynienia na rynku począwszy od roku 2018. I tu mamy do czynienia nie tylko ze znakomitą jakością, ale i z dwoma, solidnymi tylnemu aparatami. Wersja Note Pro to także wyświetlacz o imponującej przekątnej 6,2 cala.

Więcej na xiaomiredmi.pl

Previous Zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier hazardowych
Next Drukarki komputerowe zrewolucjonizowały drukarstwo

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Sprawca rozboju z użyciem noża trafił do aresztu

Mundurowi z komisariatu I, wspólnie z policjantami z katowickiego oddziału prewencji, zatrzymali 20-letniego zabrzanina, który napadł na 36-letniego mężczyznę. Napastnik okaleczył mężczyznę nożem do tapet, zadając kilkanaście cięć, po czym

Wiadomości 0 Comments

Areszt za rozbój

Zabrzańscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. Mężczyzna napadł na kobietę i chciał ukraść torebkę. Ze względu na jej zdecydowaną postawę, kobieta uciekła chroniąc swoje mienie. Decyzją sądu na wniosek

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymani za włamanie i narkotyki

Zabrzańscy policjanci zatrzymali grupę mężczyzn, która włamała się do altanki działkowej. Ponadto kierujący odpowie za jazdę pod wpływem narkotyków, a dwóch pasażerów za posiadanie marihuany. Jeden z zatrzymanych poszukiwany był

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź