Rodzaje pierścionków

Rodzaje pierścionków

Jeśli chodzi o akcesoria, pierścionki to biżuteria, która jest zwykle kochana przez mężczyzn i kobiety. Niektóre panie wolą dopasować swoje pierścionki do stroju, który mają na sobie. Dla mężczyzn, zwykle widzisz żonatych mężczyzn noszących swoje obrączki.

Niezależnie od tego, na rynku dostępne są obecnie różne rodzaje pierścieni. I czy jest jakaś historia za tym typem pierścionka, który masz na sobie, czy po prostu chcesz trochę bling, przeczytaj ten blog, aby dowiedzieć się więcej o tej ukochanej biżuterii.

Rodzaje ustawień pierścieni

Wybrany przez Ciebie rodzaj biżuterii będzie kształtował charakter Twojego pierścionka. Jest to absolutnie prawdziwe zwłaszcza, gdy patrzysz na biżuterię z kamieniami.

Oprócz wpływu na wartość biżuterii, ustawienie może zmaksymalizować lub zminimalizować charakter Twojego pierścionka. Tak więc, przed zakupem siebie, należy najpierw zrozumieć różne rodzaje ustawień pierścionka.

Ustawienie ramki

Zasadniczo, ustawienie pierścienia jest gdzie widać obręcz otaczającą kamień biżuterii. Brzegi ramki są albo z zaokrągleniami, proste, albo w dowolnej formie, która może pasować do kamienia.

Złe ustawienie

Twój klasyczny pierścionek zaręczynowy jest zazwyczaj w złym ustawieniu. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego pierścienia, zobaczysz samotny zestaw diamentów w prostym montażu i otoczony czterema lub sześcioma zębami.

Ustawienie klastra

Zainspirowana nazwą „klaster”, ta oprawa pierścionka ma na celu stworzenie oszałamiającej biżuterii składającej się z wielu mniejszych klejnotów. Oprawa typu „klaster” obejmuje ogromny środkowy kamień z wieloma mniejszymi klejnotami.

Ustawianie kanałów

W tym przypadku w większości obrączek ślubnych i jubileuszowych widać ustawienie kanału. Ten typ ustawienia obrączki zazwyczaj umieszcza kamienie biżuterii obok siebie i nie ma metali szlachetnych dzielących go. Zasadniczo, zewnętrzna obręcz metalu lepiej chroni kamienie w porównaniu z Prong ustawienia.

Ustawienie paska

Znowu, tak jak w przypadku kanału La Manche, otoczenie typu bar jest tym, co zwykle widzimy w rocznicach i obrączkach weselnych. Poza tym, jest on również używany w innych elementach biżuterii, takich jak naszyjniki i bransoletki.

Połączenie tradycyjnego i nowoczesnego wyglądu Baru to zespół kamieni, w którym każdy kawałek klejnotu jest oddzielony długim, smukłym drążkiem.

Ustawianie iluzji

Naprawdę, pierścionek z oprawą iluzyjną jest kunsztownym i fascynującym dziełem. Często używając kamieni wyciętych przez księżniczkę, kamienie są ustawiane obok siebie i podtrzymywane pod spodem, tworząc iluzję większego kamienia.

Ustawienie cygańskie

Cygan jest zazwyczaj typem ustawienia, które zobaczysz z męskimi pierścieniami. Ma szeroki top z jednym stałym pasem ciągłym. Zauważysz, że jego opaska ma kształt kopuły, a kamień jest w środku.

Ustawienie naprężenia

Wreszcie, czy widzieliście pierścień z kamieniem „ściśniętym” przez szlachetny metal zespołu? To jest typ pierścionka z ustawieniem naprężenia. Z taką oprawą otrzymasz stylową i nowocześnie wyglądającą biżuterię.

http://pierscionkizareczynowe.edu.pl/rodzaje-pierscionkow/fgw/

Previous Materac dla niemowlaka
Next Co oznacza skrót CNC?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Materac dla niemowlaka

Wybór odpowiedniego materaca dla Twojego dziecka zoptymalizuje szanse na to, że oboje będziecie dobrze spać! Najbezpieczniejszym miejscem do spania dla twojego dziecka jest koszyk mojżeszowy, łóżeczko, łóżeczko lub łóżko w

Life&Style 0 Comments

Najczęstsze przyczyny niepłodności

Niepłodność dotyczy nawet 15% par. Według American College of Obstetricians and Gynecologists możesz otrzymać diagnozę niepłodności, jeśli nie możesz zajść w ciążę po roku niechronionego współżycia, jeśli masz poniżej 35

Life&Style 0 Comments

Xiaomi Redmi Note 5

Marka Xiaomi szturmem weszła na polski rynek. Ten chiński producent smartfonów proponuje szeroki wybór telefonów naprawdę dobrej jakości, za które nie zapłacimy wiele. Jedno jest pewne: nie tylko nas nie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź