Pijana matka zapomniała gdzie jest córka

Pijana matka zapomniała gdzie jest córka

Dzisiejszej nocy mundurowi z drugiego komisariatu przeprowadzali interwencje w centrum miasta, dotyczącą zaginięcia 10-letniej dziewczynki. Dziewczynkę udało się odnaleźć w mieszkaniu jej babci. Matka, która zgłaszała zaginięcie była kompletnie pijana.

Dzisiaj około 00.25 dyżurny Komisariatu II Policji w Zabrzu odebrał zgłoszenie dotyczące zaginięcia 10-letniej dziewczynki. Po dotarciu na miejsce policjanci stwierdzili, że zgłaszająca, którą była  43-letnia matka zaginionej jest kompletnie pijana. Przeprowadzone badanie  wykazało, że miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Jednak faktycznie jej córki nie  było w mieszkaniu. Matka w rozmowie z policjantami oświadczyła, że  dzwoniła już do miejsc, gdzie mogłaby przebywać córka, ale  nigdzie  jej nie ma, albo nikt nie odbiera telefonu. Kobieta nie bardzo wiedziała, w którym momencie jej córka wyszła z mieszkania, bo sama opuściła je około 20.00, udając się do znajomych. Policjanci ustalili, że dziewczynka często przebywa u jednej ze swoich babć. Postanowili sprawdzić to w  pierwszej kolejności. Jak się  okazało, dziewczynka faktycznie  była u babci i spokojnie tam spała. Dodatkowo babcia dziewczynki informowała jej matkę telefonicznie, że dziewczynka jest u niej i zostaje na noc. Z uwagi na  stan, w jakim znajdowała się matka, 10-latka pozostała pod opieką babci. Z przeprowadzonej interwencji została sporządzona dokumentacja. Teraz sprawa trafi przed sąd rodzinny.

Previous Areszt dla podejrzanego o rozbój
Next Dwaj bracia zatrzymani za pobicie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

BIEGANIE TO ICH SPORTOWA PASJA

W dwóch dużych imprezach biegowych wzięli w tym miesiącu udział zabrzańscy mundurowi. Kom. Oktawiusz Cieślik i st. sierż. Agnieszka Żyłka pobiegli w 5 PKO Nocny Wrocław Półmaraton, a mł. asp.

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymani z narkotykami

Dwóch dealerów narkotyków i ich dwóch klientów zatrzymali kryminalni z zabrzańskiej komendy. Mężczyźni odpowiedzą karnie za posiadanie narkotyków, a także udzielenie ich innym osobom. Za popełnione przestępstwa podejrzanym grozi kara

Wiadomości 0 Comments

Sprawcy kradzieży sklepowych w rękach policji

Kryminalni z komisariatu II postawili zarzuty trzem sprawcom kradzieży sklepowych dokonanych w jednym z zabrzańskich centrów handlowych. Pierwszy z mężczyzn w sklepie z elektroniką ukradł 2 tablety warte ponad 6

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź