LEŚNA PLANTACJA MARIHUANY ZLIKWIDOWANA

LEŚNA PLANTACJA MARIHUANY ZLIKWIDOWANA

Zabrzańscy kryminalni zlikwidowali uprawę konopi indyjskich, która zlokalizowana była w lesie przy osiedlu Makoszowy. Policjanci zabezpieczyli 61 krzaków konopi oraz blisko 1900 gramów suszu. Z przejętych krzewów i zabezpieczonego suszu można było uzyskać 3240 działek marihuany.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu zlikwidowali kolejną plantację konopi indyjskich, która działała na terenie miasta. Uprawa znajdowała się w lesie obok osiedla Makoszowy blisko ulicy Roberta Miki. Kryminalni zabezpieczyli 61 krzewów konopi oraz ścięte już krzewy, które były w trakcie suszenia. Obecnie śledczy z zabrzańskiej komendy wyjaśniają okoliczności tej sprawy.

Przypomnijmy, że za uprawę konopi grozi kara do 3 lat więzienia, a gdy przedmiotem przestępstwa jest uprawa mogąca dostarczyć znacznej ilości narkotyków, za kraty można trafić nawet na 8 lat.

Previous ZATRZYMANY ZA HANDEL LUDŹMI
Next ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier hazardowych

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem tym razem 2 maszyn. Za naruszenie przepisów ustawy

Wiadomości 0 Comments

Kierujący porsche zatrzymany po policyjnym pościgu

Wywiadowcy z zabrzańskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który nie chciał poddać się kontroli drogowej i uciekał porsche przed policyjnym pościgiem. Mężczyzna na Drogowej Trasie Średnicowej jechał z prędkością 168 km/h, a

Wiadomości 0 Comments

W trosce o bezpieczeństwo zabrzańskich seniorów

Zabrzańscy policjanci już od kilku lat prowadzą spotkania z seniorami, podczas których ostrzegają m.in. przed różnego rodzaju oszustami. Działania te przynoszą wymierne efekty w postaci coraz mniejszej liczby oszukanych seniorów.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź